Whatsapp Siparis Hattı

Kurumsal

Aylin 1995 li yıllarda tekstil sektörü üzerine Konya'da çalışmalarına başlamış olan azimle kendini geliştiren ve gelişmeye açık olan bir kuruluştur. Aylin 2000 yılında şirket haline gelerek değerli müşterilerine daha kaliteli ve kurumsal bir hizmet vermek amacı ile yoluna devam etmiştir. Zaman içerisinde kendisini yenileyen ve moda çizgisini daha üst seviyelere taşımayı hedeflemiştir. Aylin' in en önemli özelliklerinden bir tanesi de kaliteli malzeme kullanımının yanında özgün ve marjinal moda tasarımları yapmayı hedeflemesidir. Aylin 2020 yılına kadar Aylin Triko ismi altında faaliyetlerini gösterirken ürün yelpazesini genişletmesi ve daha kalıcı izler bırakmasının hedefi doğrultusunda Aylin Koleksiyon & Aylin Collection ismini kullanmaya başlamıştır. 

 

Yaklaşık olarak 2000 yılından 2018 yılına kadar Bay ve Bayan giyim üzerine faaliyet gösteren Aylin günümüzde sadece Bayan giyim üzerine çalışmalarını devam ettirmektedir. İki farklı işi aynı anda yapmak yerine tek iş üzerine yoğunlaşarak şirket gelişimlerini bu doğrultuda ilerletme kararı alan Aylin hedef olarak çizmiş olduğu doğrultuda emin adımlarla ilerlerken 2021 Bayan Koleksiyonları kataloğu nu da değerli müşterilerine yeni tasarım ve modellerle sunmuş bulunmaktadır. 

 

Geçtiğimiz yıllarda Aylin ile çalışan firmaların bizleri nasıl tanımlıyor olduğu bizim için oldukta önem teşkil ediyor. Ürettiğimiz ürünlerin özgünlüğü ve kaliteli olması yanı sıra esnaflık bilincimiz ve ticari ahlakımız konusunda da saygı ve hürmetle işler yapmaktayız.

 

Firmamız bünyesinde bulunan dokuma konfeksiyon ve yıkama ünitelerinden oluşan makineler sayesinde ulaşmak istediğimiz kaliteye hızla erişiyor ve sektörümüzdeki kaliteyi yeniden tanımlayabilme şansını yakalamış oluyoruz. Firmamız gelecek yarınlara daha umutla bakabilmek açısından üretime daha iyi yatırımlar yapıyor ve kaliteyi olabilecek en üst segmentinde sergilemeye çalışıyor.

 

Yarınlarımızın daha güzel olabilmesi açısından artık yeni hedefimiz yurt dışı! Yaptığımız işteki kalitemizin ne durumda olduğunun bilincinde bir firmayız. Artık iç piyasada ile beraber dış piyasaya satış yaparak ülkemizi ve kuruluşumuz olan Aylin'i en güzel şekilde temsil etmek için çabalıyoruz. 

 

#aylincollection